LHL

Hopp direkte til innhold

Medarbeidere

Bedriftssykepleiere, bedriftsleger, psykolog og yrkeshygieniker: vi har ulik kompetanse på risikofaktorer ansatte kan utsettes for i arbeidsmiljøet.

Bedriftshelsetjenesten

Anne Beate Johansen

Anne Beate Johansen

Daglig Leder. Bedriftsfysioterapeut

Forusakutten bedriftshelsetjeneste

Tlf: 951 87 022

anne.beate@forusakutten.no

Aud Johanne Rydningen

Aud Johanne Rydningen

Autorisert helsesekretær / Bedriftskoordinator

Forusakutten bedriftshelsetjeneste

Tlf: 406 14 886

aud.johanne@forusakutten.no

Audun Veggeland

Audun Veggeland

Lege med spesialisering i arbeidsmedisin

Forusakutten bedriftshelsetjeneste

bht@forusakutten.no

Grethe Rettedal

Grethe Rettedal

Yrkeshygieniker / HMS-rådgiver

Forusakutten bedriftshelsetjeneste

Tlf: 474 76 122

grethe@forusakutten.no

Inger Levang

Inger Levang

Bedriftssykepleier / HMS-rådgiver

Forusakutten bedriftshelsetjeneste

Tlf: 476 97 865

inger@forusakutten.no

Ingunn Reed Anda

Ingunn Reed Anda

Bedriftssykepleier / HMS-rådgiver

Forusakutten bedriftshelsetjeneste

Tlf: 476 97 866

ingunn@forusakutten.no

Marte Bøe

Marte Bøe

Psykolog med spesialisering i klinisk psykologi og organisasjonspsykologi

Forusakutten

bht@forusakutten.no

Stine Randulff

Stine Randulff

Bedriftsfysioterapeut / HMS-rådgiver

Forusakutten bedriftshelsetjeneste

Tlf: 479 10 742

stine@forusakutten.no