LHL-sykehuset Gardermoen

Hopp direkte til innhold
Foto: Christopher Olssøn

Kontakt Hjerteløftet

Om du har spørsmål om prosjektet, om hvordan du kan delta eller andre spørsmål, kontakt oss:

Telefon: 67 02 34 99

E-post: hjerteloftet@lhl.no

Vi er tilgjengelige mandag til fredag fra kl. 08.00 til 16.00.

Vi som jobber med prosjektet

Lege og prosjektleder Hilde Bergum
Mobil: 970 79 384
E-post: hilde.bergum@lhl.no

Fysioterapeut Christian Løyning Olsen
Mobil: 92 44 69 79 
E-post: christian.loyning.olsen@lhl.no

Sykepleier Mona Bekken Vold
Mobil: 473 99 869
E-post: mona.bekken.vold@lhl.no

Spesialsykepleier Bengt Lidfors
Mobil: 419 20 392
E-post: bengt.lidfors@lhl-klinikkene.no

Ressurspersoner i prosjektet

Klinikksjef rehabilitering Nils Erling Myhr
E-post: nils.erling.myhr@lhl.no

Overlege Jostein Grimsmo
E-post: jostein.grimsmo@lhl.no