Hopp direkte til innhold

LHL Aurskog/Høland

LHL Aurskog-Høland er et lag med om lag 275 medlemmer som arbeider aktivt for å gi et tilbud til hjerte- og lungesyke i kommunen. Vi prøver også å påvirke kommunen for å få gode rehabiliteringstilbud til de som trenger det.

Laget har kontor og møtelokale på Bjørkelangen, her driver vi også et dagsenter som er åpent hver torsdag. Her serveres det middag og kaffe, og her drives kurs og forskjellige aktiviteter i forbindelse med arbeidet vårt.

Vi leier også ut disse lokalene til andre lag og foreninger og private tilstelninger.

Våre viktigste inntektskilder er Påskelotteri og Julemesse.

LHL Aurskog-Høland - 10011005

Adresse: LHL Aurskog-Høland
Postboks 12
1941 BJØRKELANGEN
Tlf: Mobil: 90619574
E-post: Bankkonto: 12806029295
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Inger Heggen Olsen Leder i lokallag inger.heggen.olsen@gmail.com 90619574 90619574
Tore Norderud IT-kontakt/medlemsregister tnorderud@hotmail.com 92863092 92863092
Grethe Bergersen Kasserer grethe-b@tertitten.com 99793189 99793189
Bjarne Engen Leder i valgkomite lokallag 63856621 90102198
Solveig Engh Sekretær, Lotterikontakt solveig.engh@hotmail.com 63856546 90962461
Bjørg Holmen Studieleder lokallag bjoergholmen@gmail.com 63864206 98827267
Wenche Martinsen Styremedlem lokallag Wenchemartinsen@Outlook.com 63864136 47687897
Randi Lintho Styremedlem lokallag, Kontaktperson LHL senter 63856057 95072641
Per Roar Gulbrandsen Varamedlem gulroar@hotmail.com 46622294 46622294
Kåre Holmen Varamedlem kholmen2@online.no 63864206 93090402

Våre aktiviteter