Hopp direkte til innhold

LHL Vestby

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Vestby dekker Vestby kommune med flere lokale sentre. Ved inngangen til år 2015 har laget 445 medlemmer.

LHL Vestby - 10011020

Adresse: LHL Vestby
Postboks 149
1541 VESTBY
Tlf: Mobil: 90921768
Epost: Bankkonto: 10803475348

Kontaktpersoner:

Navn Verv Epost Telefon Mobil
Bernt-Børre Solberg Nestleder lokallag, Styremedlem lokallag berntbs@broadpark.no 90148302
Karen M Oulie Halvorsen Instruktør trim og turgrupper karen@ipslave.com 64950684 97727321
Dagrun Mongstad Instruktør trim og turgrupper d.mongstad@gmail.com 97095548
Per Eriksen IT-kontakt/medlemsregister periksen42@gmail.com 93264047
Dagfinn Valsvik Instruktør trim og turgrupper dagfinn.valsvik@gmail.com 64951546 90939388
Kjell Karlstad Brukerrep. kommunalt råd, Brukerrep. kommunalt råd kjell-mk@online.no 64950072 90836304
Eivind Røed 2. Varamedlem 95085433
Odd Abelgaard Likemannsansv. lokallag odd.abelgaard@getmail.no 92241485 92241485
Heddy Lindseth Styremedlem lokallag, Lotterikontakt heddy.lindseth@gmail.com 92214163
Tor Harald Berg Studieleder lokallag, IT-kontakt/medlemsregister toh-berg@online.no 64950733 93651805
Knut Borgerud Leder i valgkomite lokallag planteveien7@hotmail.com 64957163 95999437
Ranveig Helgestad Instruktør trim og turgrupper ranveig.helgestad@icloud.com 40878244
Bjørg Hæhre Styremedlem lokallag bj.haehre@hotmail.com 64951293 47884803
Vegard Hedenstad Instruktør trim og turgrupper dragev44@gmail.com 64950166 95944946
Bjørg Anfinsen Kasserer bjorg.anfinsen27@gmail.com 64950697 47416997
Winnie Svae Instruktør trim og turgrupper jos@vns.no 64950046 92650834
Jan Oscar Svae Varamedlem jos@vns.no 64950046 93214908

Våre aktiviteter