Hopp direkte til innhold

LHL Vestby

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Vestby dekker Vestby kommune med flere lokale sentre. Ved inngangen til år 2015 har laget 445 medlemmer.

LHL Vestby - 10011020

Adresse: LHL Vestby
Postboks 149
1541 VESTBY
Tlf: Mobil: 90921768
E-post: Bankkonto: 10803475348
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Steinar Setten Leder i lokallag steinarsetten@getmail.no 90921768
Eivind Røed 2. Varamedlem 95085433
Kjell Karlstad Brukerrep. kommunalt råd, Brukerrep. kommunalt råd kjell-mk@online.no 64950072 90836304
Karen M Oulie Halvorsen Instruktør trim og turgrupper karen@ipslave.com 64950684 97727321
Dagfinn Valsvik Instruktør trim og turgrupper dagfinn.valsvik@gmail.com 64951546 90939388
Ranveig Helgestad Instruktør trim og turgrupper ranveig.helgestad@icloud.com 40878244
Vegard Hedenstad Instruktør trim og turgrupper dragev44@gmail.com 64950166 95944946
Winnie Svae Instruktør trim og turgrupper jos@vns.no 64950046 92650834
Per Eriksen IT-kontakt/medlemsregister periksen42@gmail.com 93264047
Bjørg Anfinsen Kasserer bjorg.anfinsen27@gmail.com 64950697 47416997
Knut Borgerud Leder i valgkomite lokallag planetveien7@hotmail.com 64957163 95999437
Odd Abelgaard Likemannsansv. lokallag odd.abelgaard@getmail.no 92241485 92241485
Bernt-Børre Solberg Nestleder lokallag, Styremedlem lokallag bbsolbe@online.no 90148302
Dagrun Mongstad Sekretær, Instruktør trim og turgrupper d.mongstad@gmail.com 97095548
Tor Harald Berg Studieleder lokallag, IT-kontakt/medlemsregister toh-berg@online.no 64950733 93651805
Bjørg Hæhre Styremedlem lokallag bj.haehre@hotmail.com 64951293 47884803
Heddy Lindseth Styremedlem lokallag, Lotterikontakt heddy.lindseth@gmail.com 92214163
Jan Oscar Svae Varamedlem jos@vns.no 64950046 93214908

Våre aktiviteter

uke 9

Møte LHL-medlemmer

LHL Vestby -årsmøte

mandag 25. februar kl. 19:00 - 22:00

Årsmøte. Saker som ønskes til saklista må være styret i hende 2 uker før møtet.

Sted: Vestby Seniorsenter Arrangør: LHL Vestby