Hopp direkte til innhold

LHL Vestby

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Vestby dekker Vestby kommune med flere lokale sentre.

LHL Vestby

Adresse: LHL Vestby
Postboks 149
1541 VESTBY
Tlf: Mobil: 90921768
E-post: Bankkonto: 10803475348
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Steinar Setten Leder i lokallag steinarsetten@getmail.no 90921768
Kjell-Arne Jacobsen 1 Varamedlem kjell.grynet@gmail.com 90670448 90091223
Elin Tørmo 1 Varamedlem etormo@online.no 64951545 45406591
Kjell Karlstad Brukerrep. kommunalt råd, Brukerrep. kommunalt råd kjell-mk@online.no 64950072 90836304
Karen M Oulie Halvorsen Instruktør trim og turgrupper karen@ipslave.com 64950684 97727321
Ranveig Helgestad Instruktør trim og turgrupper ranveig.helgestad@icloud.com 40878244
Vegard Hedenstad Instruktør trim og turgrupper dragev44@gmail.com 64950166 95944946
Winnie Svae Instruktør trim og turgrupper jos@vns.no 64950046 92650834
Dagrun Mongstad Instruktør trim og turgrupper, Sekretær, IT-kontakt/medlemsregister d.mongstad@gmail.com 97095548
Jan Oscar Svae IT-kontakt/medlemsregister jos@vns.no 64950046 93214908
Dagfinn Valsvik IT-kontakt/medlemsregister, Studieleder lokallag, Likemannsansv. lokallag, Instruktør trim og turgrupper dagfinn.valsvik@gmail.com 64951546 90939388
Bjørg Anfinsen Kasserer, IT-kontakt/medlemsregister bjorg.anfinsen27@gmail.com 64950697 47416997
Odd Abelgaard Leder i valgkomite lokallag odd.abelgaard@getmail.no 92241485 92241485
Heddy Lindseth Styremedlem lokallag heddy.lindseth@gmail.com 92214163
Inger Randem Styremedlem lokallag inger.randem@gmail.com 64950718 99798725
Gunnhild Andersen Styremedlem lokallag Gunnhilda19@gmail.com 97412140

Våre aktiviteter