Hopp direkte til innhold

LHL Stord

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Stord

Adresse: LHL Stord
Pb 286
5403 STORD
Tlf: Mobil: 92440115
E-post: Bankkonto: 35200709762
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Sverre Terje Vinje Leder i lokallag sv-vinj@online.no 92440115 92440115
Karl G Spissøy 1 Varamedlem, Instruktør trim og turgrupper kspi@broadpark.no 53413726 90029915
Jan Haraldsen 2. Varamedlem jan.haraldsen@sklbb.no 53230796 41554497
Alf B Mathisen 3. Varamedlem alfbern@online.no 53494649 99509982
Hulda Irene Spissøy Instruktør trim og turgrupper Huldas@broadpark.no 53413726 90080841
Olav A Andreassen Instruktør trim og turgrupper a.andrea@online.no 53495821 90785530
Torild Vatne Nordhus Instruktør trim og turgrupper, Styremedlem lokallag torild.nordhus@gmail.com 53413692 91389164
Sigmund Birkeland Borkner IT-kontakt/medlemsregister, Styremedlem lokallag sigmund.borkner@sklbb.no 53412239 93433153
Olav Myhre Leder i valgkomite lokallag olav.myhre@sklbb.no 53494147 90988897
Inger Marie Lothe Sekretær, Styremedlem lokallag inger.marie.lothe@sklbb.no 90947740 90947740
Thore Medhus Studieleder lokallag, Styremedlem lokallag tmedhus@yahoo.no 99239345 99239345
Bodil Særsten Styremedlem lokallag bsaersten@gmail.com 48353247 48353247
Anton Clausen Styremedlem lokallag grete41@hmail.com 53231405 99315870

Våre aktiviteter

uke 23

Trening LHL-medlemmer

Vanntrim

torsdag 06. juni kl. 18:00 - 19:00

Trimprogrammet "vanntrim" har moderat intensitet, og vi benytter vannets egenskaper for å få treningseffekt. Motstanden i vannet gir oss mulighet t...

Sted: Stord Kommunale Rehabiliteringssenter Arrangør: LHL Stord

uke 24

Trening LHL-medlemmer

Vanntrim

torsdag 13. juni kl. 18:00 - 19:00

Trimprogrammet "vanntrim" har moderat intensitet, og vi benytter vannets egenskaper for å få treningseffekt. Motstanden i vannet gir oss mulighet t...

Sted: Stord Kommunale Rehabiliteringssenter Arrangør: LHL Stord

uke 25

Trening LHL-medlemmer

Vanntrim

torsdag 20. juni kl. 18:00 - 19:00

Trimprogrammet "vanntrim" har moderat intensitet, og vi benytter vannets egenskaper for å få treningseffekt. Motstanden i vannet gir oss mulighet t...

Sted: Stord Kommunale Rehabiliteringssenter Arrangør: LHL Stord