Hopp direkte til innhold

LHL Stord

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Stord - 10012202

Adresse: LHL Stord
Pb 286
5403 STORD
Tlf: Mobil: 92440115
Epost: Bankkonto: 35200709762

Kontaktpersoner:

Navn Verv Epost Telefon Mobil
Hulda Irene Spissøy Instruktør trim og turgrupper Huldas@broadpark.no 53413726 90080841
Thore Medhus Styremedlem lokallag tmedhus@yahoo.no 99239345 99239345
Alf B Mathisen 3. Varamedlem alfbern@online.no 53494649 99509982
Jan Haraldsen 2. Varamedlem jan.haraldsen@sklbb.no 53230796 41554497
Karl G Spissøy Varamedlem, Instruktør trim og turgrupper kspi@broadpark.no 53413726 90029915
Olav A Andreassen Instruktør trim og turgrupper a.andrea@online.no 53495821 90785530
Sigmund Birkeland Borkner IT-kontakt/medlemsregister, Kasserer, Lotterikontakt, Styremedlem lokallag sigmund.borkner@sklbb.no 53412239 93433153
Torild Vatne Nordhus Instruktør trim og turgrupper, Styremedlem lokallag torild.nordhus@gmail.com 53413692 91389164
Bodil Særsten Styremedlem lokallag, Styremedlem lokallag bsaersten@gmail.com 48353247 48353247
Anton Clausen Styremedlem lokallag grete41@hmail.com 53231405 99315870
Sverre Terje Vinje Leder i lokallag sv-vinj@online.no 92440115 92440115
Sigurd Hystad Leder i valgkomite lokallag 53411813 40402473
Inger Marie Lothe Styremedlem lokallag inger.marie.lothe@sklbb.no 90947740 90947740

Våre aktiviteter