Hopp direkte til innhold

LHL Ålesund, Sula og Giske

Lokallaget ble stiftet i 1946 og har rundt 600 medlemmer.

Laget er aktivt og vi driver med helsefremmende arbeid og informasjon for å skape en sunn livsstil. Vi skal være et samlingspunkt og utgangspunkt for å lage nettverk blant hjerte- og lungesyke, slagrammede, deres pårørende og andre som har interesse for vårt arbeid, samt styrke samholdet blant funksjonshemmede.

Vi har regelmessige åpne møter og medlemsmøter med foredrag, underholdning og sosialt samvær.

Lagets aktiviteter er variert. Trimgrupper med forskjellig grad av intensitet, bowling, vanntrim, turgrupper og yoga er noen, og vi arrangerer turer i inn- og utland.

Tueneset i Ålesund, like ved Tuehuken har vi fått anlagt et trimområde. Prosjektet heter Helsetrim i friluft, og er realisert ved hjelp av flere. Vi er stolt av området og håper mange bruker det hele året!

Lokallaget drives av frivillige og vi vil gjerne ha flere nye og gjerne yngre medlemmer med oss.

Bli medlem

Noen av aktivitetene våre kan du lese mer om i aktivitetskalenderen.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål, forslag til nye aktiviteter eller ønsker å få vite mer om hva LHL Ålesund, Sula og Giske kan tilby.

LHL Ålesund, Sula og Giske

Adresse: LHL Ålesund, Sula og Giske
Pb 7849 Spjelkavik
6022 ÅLESUND
Tlf: 92604194 Mobil: 92801170
E-post: Bankkonto: 39300648715
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Inger Lise Råket Leder i lokallag inger.lise.raaket@gmail.com 92604194 92604194
Anne Grete Honningsvåg 1 Varamedlem anne.grete.honningsvag@gmail.com 57858236 91527852
Anne Karin Honnigsvåg 7. Varamedlem 70142057 99395088
Ann-Eli Blindheim Nedregaard Instruktør trim og turgrupper aebn@online.no 70125018 90890367
Nina Fylling Instruktør trim og turgrupper ninafy@hotmail.com 92264853
Roger Gudmundseth Instruktør trim og turgrupper rog-gudm@online.no 70133673 91130335
Ragnhild Lyngstad Instruktør trim og turgrupper ragnhildlyngstad43@gmail.com 45471580 45471580
Solveig Røsberg Instruktør trim og turgrupper solveigrsberg@gmail.com 46780118
Liv Linge Instruktør trim og turgrupper livlinge@hotmail.com 70141978 97114575
Eli Kristin Tollefsen Instruktør trim og turgrupper elitolle@hotmail.com 70125562 41655849
Dag Morten Skartlien Instruktør trim og turgrupper, Leder i valgkomite lokallag dm.skartlien@gmail.com 92207366
Anne Skarbøvik Instruktør trim og turgrupper, Sekretær askarboe@online.no 70131896 95928086
Liv Ulla Instruktør trim og turgrupper, Styremedlem lokallag livulla@icloud.com 70124274 98678044
Martinus Elias Røsvik Instruktør trim og turgrupper, Styremedlem lokallag linda.rosvik@mimer.no 91179839
Kåre Myhre IT-kontakt/medlemsregister, Instruktør trim og turgrupper kaare.myhre@hotmail.com 90524169
Sissel Yndestad Kasserer sissel58@hotmail.com 92427524
Turid Svinø Olsen Likemannsansv. lokallag Turidolsen54@gmail.com 70155265 40064564
Nils Espen Lilleheim Medlemskontakt, Studieleder lokallag, Vara valgkomite fylke nils.espen@gmail.com 92801170 92801170

Våre aktiviteter