Hopp direkte til innhold

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Verdal

Adresse: LHL Verdal
Pb 78
7651 VERDAL
Tlf: Mobil: 90189761
E-post: Bankkonto: 44404828905
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Janne Pauline L Bjørklund IT-kontakt/medlemsregister, Leder i lokallag, Likemannsansv. lokallag, Mediekontakt, Studieleder lokallag jannepaulineb@gmail.com 90189761 90189761
Trond Pedersen Lund 2. Varamedlem trond.pedersen@ntebb.no 74404895 99745380
Ørnulf Strand 2. Varamedlem 95075749
Audhild Jermstad Brukerrep. kommunalt råd audhild@vktv.no 74078855 97003002
Tora Strand Instruktør trim og turgrupper tora.strand@live.no 74803448 41260480
Eva Hammer Kontaktperson LHL senter eva.hammer@vktv.no 74077067 41461312
Olav Bjørklund Leder i valgkomite lokallag, Medlem valgkomite lokallag bjorklund@vktv.no 97668451 97668452
Reidar Eldar Wågan Leder i valgkomite lokallag, Styremedlem lokallag reidar-w@vktv.no 74077629 90661694
Berit Johanne Moe Medlem valgkomite lokallag 99520304
Kjell Ness Sekretær, Instruktør trim og turgrupper kjness@hotmail.no 90553548
Tor Jermstad Styremedlem lokallag 74078855 46946177
Liv Karin Eriksson Styremedlem lokallag, 1 Varamedlem, Instruktør trim og turgrupper lhl.verdal@lhl.no 74077060 93664603
Jorunn Eide Varamedlem lokal/fylkesstyre, Instruktør trim og turgrupper jorunn1941@yahoo.no 74077937 90879446

Våre aktiviteter