LHL

Hopp direkte til innhold

Kontakt oss

Vi har normal drift - med stort fokus på risiko og smittevern.

Se FHI sin informasjon om koronavirus og sykehjem. Rådene inkluderer blant annet håndtering av beboere som er kontakter til smittede, mistenkt smittede eller bekreftet smittede: Les om besøksregler (Oslo kommune)

Kontakt oss

Adresse
St. Hanshaugen omsorgsenter
Colletts gate 52 B
0456 Oslo

Telefon 23 43 33 00

Vakttelefon med husansvar kveld og natt: 958 47 118

Telefax 23 43 33 99

Jill Skøyum Rugås

Jill Skøyum Rugås

Virksomhetsleder

St. Hanshaugen omsorgssenter

Tlf: 920 35 810

jill.rugas@lhl.no

Enhet 2 – 2. etasje

Enhetsleder: Shilan Ahmadi
Telefon: 23 43 33 21 (døgnbemannet)
Mobil: 407 25 343
E-post: shilan.ahmadi@lhl.no 

Telefon dagsenter: 23 43 33 11
Mobil dagsenter: 913 62 246 og 474 67 833

Døgnbemannet telefon: 23 43 33 20

Enhet 3 - 3. etasje

Enhetsleder: Line Merete Kaldal
Telefon: 23 43 33 30
E-post: line.merete.kaldal@lhl.no

Døgnbemannet telefon: 23 43 33 31

Enhet 4 – 4. etasje

Enhetsleder: Vibeke Gran Wang
Telefon: 23 43 33 41
E-post: vibeke.gran.wang@lhl.no

Døgnbemannet telefon: 23 43 33 40

Enhet 5 – 5. etasje

Enhetsleder: Ada Skarstein
Telefon: 23 43 33 41
Mobil: 413 42 351
E-post: ada.skarstein@lhl.no

Døgnbemannet telefon: 23 43 33 50

Enhet 6 – 6. etasje

Enhetsleder: Silje Kristiansen
Telefon: 23 43 33 61 
Mobil: 920 18 797
E-post: silje.kristiansen@lhl.no

Døgnbemannet telefon: 23 43 33 60

Enhet kultur

Informasjonskontakt / enhetsleder: Aud Henriksen
Telefon: 916 12 117
E-post: aud.henriksen@lhl.no

Enhet service

Enhetsleder / ergoterapaut: Randi Flaten
Telefon: 465 02 731
E-post: randi.flaten@lhl.no

Fagutviklingssykepleier: Kjersti Singstad
Telefon: 466 24 681
E-post: kjersti.singstad@lhl.no

Fagutviklingssykepleier: Maja Lozanac
Telefon: 413 42 351
E-post: maja.lozanac@lhl.no