Hopp direkte til innhold

LHL Vestby

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Vestby dekker Vestby kommune med flere lokale sentre.

LHL Vestby

Adresse: LHL Vestby
Postboks 149
1541 VESTBY
Tlf: Mobil: 90921768
E-post: Bankkonto: 10803475348
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Steinar Setten Brukerrep. kommunalt råd, Leder i lokallag, Medlem valgkomite fylke steinarsetten@getmail.no 90921768
Elin Tørmo 1 Varamedlem etormo@online.no 64951545 45406591
Bjørg Inger Naustrøm Hagen 2. vara bjorg.hagen@icloud.com 64950683 90661687
Jan Oscar Svae Brukerrep. kommunalt råd, IT-kontakt/medlemsregister, Nestleder lokallag jos@vns.no 64950046 93214908
Ranveig Helgestad Instruktør trim og turgrupper ranveig.helgestad@icloud.com 40878244
Vegard Hedenstad Instruktør trim og turgrupper dragev44@gmail.com 64950166 95944946
Winnie Svae Instruktør trim og turgrupper jos@vns.no 64950046 92650834
Dagrun Mongstad Instruktør trim og turgrupper, Sekretær, IT-kontakt/medlemsregister d.mongstad@gmail.com 97095548
Bjørg Anfinsen IT-kontakt/medlemsregister, Kasserer bjorg.anfinsen27@gmail.com 64950697 47416997
Dagfinn Valsvik IT-kontakt/medlemsregister, Studieleder lokallag, Likepersonsansv. lokallag, Instruktør trim og turgrupper dagfinn.valsvik@gmail.com 64951546 90939388
Kjell-Arne Jacobsen Leder i valgkomite lokallag kjell.grynet@gmail.com 90670448 90091223
Klaus Jacobsen Medlem valgkomite lokallag kl-jacob@online.no 64950231 97161675
Sven Harry Bjørn-Røli Medlem valgkomite lokallag shbj-ro@getmail.no 91628673 91628673
Heddy Lindseth Styremedlem lokallag heddy.lindseth@gmail.com 92214163
Inger Randem Styremedlem lokallag inger.randem@gmail.com 64950718 99798725
Gunnhild Andersen Styremedlem lokallag Gunnhilda19@gmail.com 97412140
Odd Abelgaard Vara valgkomite lokallag odd.abelgaard@getmail.no 92241485 92241485

Våre aktiviteter