LHL

Hopp til innhold

Foto: Shutterstock

Kontakt oss

LHL

Kontaktinformasjon for LHL hovedkontor, LHL Hjerneslag og LHL Astma og allergi 

  • Telefon: 22 79 90 00
  • E-post: post@lhl.no
  • Faks: 22 22 50 37

Organisasjonsnummer: 940 190 738

Kontonummer: 9041 69 00069

Ansatte ved hovedkontoret

LHL-klinikkene, hovedkontor i Oslo

  • Telefon: 22 79 91 00
  • Fax: 22 22 38 33

Organisasjonsnummer: 940 190 738

Våre behandlingssteder

 StedE-postTelefon
LHL-klinikkene Feiring feiring.post@lhl.no 63 92 44 00
LHL-klinikkene Glittre glittre.post@lhl.no 67 05 80 00
LHL-sykehuset Vestfold lhl-sykehuset-vestfold@lhl.no

980 15000

LHL-klinikkene Bergen bergen@lhl.no 55 11 41 50
LHL-klinikkene Trondheim trondheim.post@lhl.no 400 00 445
LHL-klinikkene Røros roros.post@lhl.no 72 40 95 00
LHL-klinikkene Skibotn skibotn.post@lhl.no 77 71 59 00
LHL-klinikkene Nærland narland.post@lhl.no 51 79 82 70
Nimi, Ullevål post@nimi.no 02430

Husk at du ikke skal sende sensitive personopplysninger i e-post.

Våre organisasjoner

 StedE-postTelefon
Krokeide videregående skole firmapost@krokeidesenteret.no 55 10 87 00
LHL Internasjonal post@lhl-internasjonal.no 22 79 92 22
Ressurssenter for hjerterehabilitering grethe.frank.strand@lhl.no 63 92 41 91

Henvendelser medlemskap og gaver

Henvendelser angående gaver og medlemskap i LHL (adresseendring, verving, dødsfall o.l.), kontakt oss på telefon 22 79 90 00.

E-post-adresser

Adresser

Besøksadresse: Storgt. 33 A, 6. etg., 0155 Oslo.

Post- og fakturaadresse: Postboks 8768, Youngstorget, 0028 Oslo