LHL

Hopp til innhold

Kontakt oss

LHL

LHL (hovedkontor), LHL-klinikkenes hovedkontor, LHL Hjerneslag og LHL Astma og allergi.

Åpningstid er mandag - fredag kl. 09.00 - 15.00

Organisasjonsnummer: 940 190 738

Kontonummer: 9041 69 00069

Besøksadresse: Storgt. 33 A, 6. etg., 0155 Oslo.

Post- og fakturaadresse: Postboks 8768, Youngstorget, 0028 Oslo

Ansatte ved hovedkontoret

Våre behandlingssteder

 StedE-postTelefon
LHL-sykehuset Gardermoen
Åpner 21. februar 2018
gardermoen.post@lhl.no 22 79 90 00
LHL-klinikkene Feiring feiring.post@lhl.no 63 92 44 00
LHL-klinikkene Glittre glittre.post@lhl.no 67 05 80 00
LHL-sykehuset Vestfold vestfold.post@lhl.no 980 15 000
LHL-klinikkene Bergen bergen@lhl.no 55 11 41 50
LHL-klinikkene Trondheim trondheim.post@lhl.no 400 00 445
LHL-klinikkene Røros roros.post@lhl.no 72 40 95 00
LHL-klinikkene Skibotn skibotn.post@lhl.no 77 71 59 00
LHL-klinikkene Nærland narland.post@lhl.no 51 79 82 70
Nimi, Ullevål post@nimi.no 02430
KAL klinikken post@kal-klinikken.no 22 02 68 10

Husk at du ikke skal sende sensitive personopplysninger i e-post.

Våre organisasjoner

StedE-postTelefon
Krokeide videregående skole firmapost@krokeidesenteret.no 55 10 87 00
LHL Internasjonal post@lhl-internasjonal.no 22 79 92 22
Ressurssenter for hjerterehabilitering grethe.frank.strand@lhl.no 63 92 41 91

Andre henvendelser

  • Henvendelser angående gaver og medlemskap i LHL (adresseendring, verving, dødsfall o.l.), kontakt oss på telefon 22 79 90 00.
  • Generelle henvendelser til LHL: post@lhl.no
  • Spørsmål om lokallag, likepersonstjeneste- og aktiviteter: lhl.organisasjonsavd@lhl.no
  • Brukerstøtte ved spørsmål om LHLs e-postadresser for lokallagene: it-support@lhl.no
  • Brukerstøtte ved spørsmål om passord på Min side, lokallag-kalender, tilbakemelding på nettstedet vårt lhl.no og lignende: webmaster@lhl.no