Hopp direkte til innhold

LHL Oslo

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

Tren med oss

Vi har trim- og treningstilbud. Se kalenderen for hva, hvor og når

 

Styret i LHL Oslo F.v: Unn Wigdahl, Per Simensen, Eva Berid Eide, Jan Terje Haugsmoen, Liv Skaanes, Inger Skaurum Frydendal, Arne Skaanes
Foto: Styret i LHL Oslo F.v: Unn Wigdahl, Per Simensen, Eva Berid Eide, Jan Terje Haugsmoen, Liv Skaanes, Inger Skaurum Frydendal, Arne Skaanes

 

 

LHL Oslo

Adresse: LHL Oslo
Svartdalsveien 30A
0678 OSLO
Tlf: Mobil: 94520200
E-post: Bankkonto: 50013038438
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Liv Skaanes Fylkesutvalgsleder, Landsstyrerepresentant, Leder i lokallag livskaanes@live.no 21640240 94520200
Arne Skaanes 1 Varamedlem arne.skaanes@acm.org 21640240 95206850
Unn Wigdahl 1 Varamedlem unnwigdahl@getmail.no 97188951
Lillian Lydersen Instruktør trim og turgrupper lillianlydersen@gmail.com 22462061 93662053
Eva Seim Instruktør trim og turgrupper evseim@gmail.com 93669399 93669399
Elilarasi Sripalan Instruktør trim og turgrupper elilarasi@hotmail.com 22214526 95455805
Britt Helinä Visedo Instruktør trim og turgrupper brivised@online.no 22276647 92220493
Joan Merete Burkeland Instruktør trim og turgrupper jm-bur@online.no 22213013 91709147
Hans Christian Bestum Instruktør trim og turgrupper hcbestum@gmail.com 22375410 93405667
Rita Hartford Instruktør trim og turgrupper r-hartfo@online.no 97118234
Gopana Sripalan Instruktør trim og turgrupper 90645550
Harald Eide Instruktør trim og turgrupper, 1 Varamedlem he_eide@hotmail.com 97606932 97606932
Jan Terje Haugsmoen Instruktør trim og turgrupper, Fylkesstudieleder terje@haugsmoen.no 22271923 95752100
Inger Skaurum Frydendal Likemannskoordinator fylkesutvalg ingfry@online.no 97701033
Per Simensen Nestleder fylkesutvalg tarnsand@online.no 91781825 91781825
Eva Berit Eide Styremedlem lokallag eva.eide@hotmail.com 91789342 91789342

Våre aktiviteter