Hopp direkte til innhold

LHL Oslo

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

Tren med oss

Vi har trim- og treningstilbud. Se kalenderen for hva, hvor og når

 

Styret i LHL Oslo
Styret i LHL Oslo F.v: Unn Wigdahl, Per Simensen, Eva Berid Eide, Jan Terje Haugsmoen, Liv Skaanes, Inger Skaurum Frydendal, Arne Skaanes

 

LHL Oslo

Adresse: LHL Oslo
Svartdalsveien 30A
0678 OSLO
Tlf: Mobil: 94520200
E-post: Bankkonto: 50013038438
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Liv Skaanes Fylkesutvalgsleder, Leder i lokallag livskaanes@live.no 94520200
Arne Skaanes 1 Varamedlem arne.skaanes@acm.org 95206850
Unn Wigdahl 1 Varamedlem unnwigdahl@getmail.no 97188951
Marit Skramstad Olsen Brukerrep. kommunalt råd 22255593 99327641
Solveig Irene Kjølsund Brukerrep. kommunalt råd solveig.kjolsund@chello.no 22690039 92207354
Rolf Bloch-Hoell Brukerrep. kommunalt råd rolblo@online.no 22141409 99232838
Mona Kristin Mathisen Brukerrep. kommunalt råd mkmathisen@gmail.com 95992411 95992411
Rodney Thomas Leek Brukerrep. kommunalt råd rodney@leek.no 91559493
Roald Olsen Brukerrep. kommunalt råd roalolse@online.no 22046941 92895731
Eva Seim Instruktør trim og turgrupper evseim@gmail.com 93669399 93669399
Elilarasi Sripalan Instruktør trim og turgrupper elilarasi@hotmail.com 22214526 95455805
Britt Helinä Visedo Instruktør trim og turgrupper brivised@online.no 22276647 92220493
Joan Merete Burkeland Instruktør trim og turgrupper jm.burkeland@gmail.com 22213013 91709147
Hans Christian Bestum Instruktør trim og turgrupper hcbestum@gmail.com 22375410 93405667
Rita Hartford Instruktør trim og turgrupper r-hartfo@online.no 97118234
Gopana Sripalan Instruktør trim og turgrupper 90645550
Jorun Marie Hedemark Instruktør trim og turgrupper jorunhedemark@icloud.com 98893774
Terje Ekseth Instruktør trim og turgrupper terje.ekseth@getmail.no 22572285 97143132
Harald Eide Instruktør trim og turgrupper, 1 Varamedlem he_eide@hotmail.com 97606932 97606932
Jan Terje Haugsmoen Instruktør trim og turgrupper, Fylkesstudieleder terje@haugsmoen.no 22271923 95752100
Inger Skaurum Frydendal Likepersonskoordinator fylkesutvalg, Brukerrep. kommunalt råd ingfry@online.no 97701033
Per Simensen Nestleder fylkesutvalg tarnsand@online.no 91781825 91781825
Tone Jørgensen Vara brukermedvirkning komm. råd tone.joergensen@wilhelmsen.com 91170282
Grethe Johanne Narvestad Vara brukermedvirkning komm. råd grethejn@online.no 22431495 41471890
Randi Frønsdal Brustad Vara brukermedvirkning komm. råd 22837765 90164615
Unni Marion Eriksen Vara brukermedvirkning komm. råd unnimarion@hotmail.com 22262133 41425950
Steinar Hjell Vara brukermedvirkning komm. råd hjell@outlook.com 97958303
Eva Berit Eide Vara brukermedvirkning komm. råd, Styremedlem lokallag eva.eide@hotmail.com 91789342 91789342

Våre aktiviteter