Hopp direkte til innhold

Sentralstyret i LHL

Bilde av hele sentralstyret.
LHLs sentralstyre. Ann-Helen Stangnes var ikke tilstede da bildet ble tatt.

Sentralstyrets oppgave er å iverksette landsmøtets beslutninger, lede LHLs organisasjon og virksomheter.

I inneværende landsmøteperiode (2018-2020) består LHLs sentralstyre av følgende personer:

Leder

Wenche Monrad
Tlf: 454 67 234, wenche.monrad@lhl.no

1. nestleder

Ole Bele
Tlf: 901 84 324, olb@lhl.no

2. nestleder

Inger Berit Stene
Tlf: 467 78 204, inger.berit.stene@lhl.no

Styremedlemmer

Bjørn Egil Bjørnstad
Tlf:  900 42 908, bjorn.egil.bjornstad@lhl.no

Ann-Helén Stangnes
Tlf: 915 64 950, ann-helen.stangnes@lhl.no

Magne Hagen
Tlf: 416 13 649, mh@lhl.no

Else Magni Horten
else.magni.horten@lhl.no

Bernhard Rudjord
Tlf: 908 64 985, bernhard.rudjord@lhl.no

Irene Thangstad Andersen
Tlf: 918 97 106, irene.andersen@lhl.no

Jan Ingvar Bakke
Tlf: 932 26 249, jan.ingvar.bakke@lhl.no

Svein B. Holmen 
Tlf: 901 64 935, svein.holmen@lhl.no

Vara

Grete Romsdalen (1. vara)
Tlf: 957 84 039, gret-mag@online.no 

Ragnhild Mork (2. vara)
Tlf: 922 67 520, ragnhildmork@ymail.com

Odd Arne Grande (3. vara)
Tlf: 917 69 976, grandeoddarne@gmail.com

Ingrid J. Olsen (4. vara)
Tlf: 900 30 284, ijoh-ol@online.no

Per Simensen (5. vara)
Tlf: 917 81 825, tarnsand@online.no

Terje Idsø (6. vara)
Tlf: 920 84 845, terje.id@online.no

Heidi Olsen (7. vara)
Tlf: 928 81 640, heidiolsen1963@live.com

Ansattes representanter

Olaf Rødevand
olaf.rodevand@lhl.no

Kjersti Lindberg
kjersti.lindberg@lhl.no

Bjørg Lyssand
bjorg.lyssand@lhl.no

Varamedlemmer til ansattes representanter

Trond Solvang (2. vara)
Trond.Solvang@lhl.no

Maria Arlén Larsen (3. vara)
Maria.Arlen.Larsen@lhl.no

Publisert 04.03.2014  Oppdatert 07.08.2018

Kilde