Hopp direkte til innhold

LHL Hadeland

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Hadeland

Adresse: LHL Hadeland
Risbakkvegen 4
2770 JAREN
Tlf: Mobil: 93801012
E-post: Bankkonto: 20203231122
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Gunnar O Ruud Leder i lokallag, Mediekontakt gunnar.ruud@hadeland-energi.net 93801012
Kari Olaussen 1 Varamedlem 61328909 95067691
Liv Nilsen Instruktør trim og turgrupper sverren2@online.no 61337118 45010404
Karin J Holm Instruktør trim og turgrupper kjholm46@hotmail.com 61336263 91737896
Wenche Berg Stuenes Instruktør trim og turgrupper wstuenes@gmail.com 71242398 99696975
Mai-Britt Mogerhagen Instruktør trim og turgrupper mbmogerhagen@gmail.com 61337438 90970616
Knut Bjarne Raddum Kasserer knut.raddum@gmail.com 91586470
Kjell Harald Langbråten Kontaktperson LHL senter, Styremedlem lokallag kjehar-l@online.no 61331485 91551026
Torun Jahrmann Leder i valgkomite lokallag, 1 Varamedlem 61328690 98421799
Lise Marie Langbråten Likepersonsansv. lokallag lm-langb@online.no 45236045
Trine Ruud Sekretær trine@m3bygg.no 40856587

Våre aktiviteter