Hopp direkte til innhold

LHL Hadsel

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Hadsel

Adresse: LHL Hadsel
Pb 162
8459 MELBU
Tlf: Mobil: 99725224
E-post: Bankkonto: 45701433231
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Sigbjørn Berg IT-kontakt/medlemsregister, Leder i lokallag, Likepersonsansv. lokallag sigbjorn.berg@trollfjord.no 76151355 48049756
Liv Fjellheim Instruktør trim og turgrupper liv.fjellheim@hotmail.com 41699152 41699152
Adelheid Josie Lockert Instruktør trim og turgrupper 76154480 41503253
Elisabeth Delp Instruktør trim og turgrupper 76157340 97709859
Harriet Baade Instruktør trim og turgrupper harriet.baade@trollfjord.no 76157538 91372968
Unn Torgersen Instruktør trim og turgrupper unn-to@online.no 90675810 90675810
Eirin Kristiansen Instruktør trim og turgrupper, Studieleder lokallag eirin.kristiansen@trollfjord.no 76157524 97095028
Rigmor Holdø IT-kontakt/medlemsregister, Styremedlem lokallag, Instruktør trim og turgrupper rigmor@nndata.no 91373949 91373949
Bjørg Greger Kasserer, Styremedlem lokallag bjorg.greger@trollfjord.no 76157029 90665718
Sissel Endresen Leder i valgkomite lokallag sissel.endresen@gmail.com 97069108 97069108
Sigurd-Olav Enoksen Medlem valgkomite lokallag sigol-e@online.no 76157678 41620329
Inger Else Moe Sjøvoll Nestleder lokallag inger.sjovoll@trollfjord.no 76152062 95768666
Unni Benjaminsen Sekretær, Styremedlem lokallag unni.benjaminsen@gmail.com 76151519 90922271
Inger Johnsen Studieleder lokallag, Styremedlem lokallag ingera.johnsen@hotmail.com 48461633
Jørn Karlsen Varamedlem lokal/fylkesstyre jorn.karlsen@trollfjord.no 76157567 98477450
Sølvi Pedersen Varamedlem lokal/fylkesstyre solvi@vikt.no 76157135 91544103

Våre aktiviteter