Hopp direkte til innhold

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Vardø

Adresse: LHL Vardø
Pb 141
9951 VARDØ
Tlf: Mobil: 93432913
E-post: Bankkonto: 49402016352
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Nina Merete Stene Leder i lokallag nina.stene@hotmail.com 93432913
Marit Arntzen 1 Varamedlem ulvatna@hotmail.no 78988140 95038203
Grete Kofoed Malin 2. vara grete.kofoed.malin@vardo.kommune.no 78988121 99449633
Kirsten Bargem Brukerrep. kommunalt råd kirsten.bargem@gmail.com 78987033 97730109
May Reitan Instruktør trim og turgrupper 78988310 48138746
Gunn Jøran Farstad Instruktør trim og turgrupper, Studieleder lokallag, Likepersonsansv. lokallag gunnjoran@gmail.com 98471571 98471571
Anita Brækkan Remme Kasserer, Fylkesstudieleder anita@asvovardo.no 90047125 41354727
May Lund Leder i valgkomite lokallag, Instruktør trim og turgrupper mayhennylund@gmail.com 41543171
Bodil Pedersen Nestleder lokallag bodil.pedersen@vardo.kommune.no 41415880 41415880
Sissel Irene Holt Styremedlem lokallag siholt@online.no 78987499 95102346

Våre aktiviteter