Hopp direkte til innhold

LHL Stjørdal

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Stjørdal

Adresse: LHL Stjørdal
Yrkesv 6
7500 STJØRDAL
Tlf: Mobil: 90151361
E-post: Bankkonto: 15033576029
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Sigrun Bremseth Leder i lokallag sibremse@gmail.com 90151361 90151361
Roar Trondsen 2. vara roartrondsen@gauldalen.no 90169232
Ingebjørg Larsen Instruktør trim og turgrupper bjoera@hotmail.com 74826151 41336151
Bjørn Carlsen Instruktør trim og turgrupper bjorn.carlsen2@ntebb.no 74824695 92085724
Tommy Johan Engan Instruktør trim og turgrupper, 1 Varamedlem t.engan@ntebb.no 94082197
Ove Bruvoll IT-kontakt/medlemsregister, Kasserer obruvoll@gmail.com 48186618
Eva Tranås Likepersonsansv. lokallag, Studieleder lokallag evatranaas@gmail.com 97040759 97040759
Mali Øverkil Medlem valgkomite fylke mali@fordal.no 97573997
Knut Atle Aarbu Nestleder lokallag kaarbu@ntebb.no 45507578
Kjell Boye Sekretær, IT-kontakt/medlemsregister kjell.boye@getmail.no 90999063
Kjellrun Holmen Styremedlem lokallag kjellrun_holmen@hotmail.com 97085776
Berit Garli Styremedlem lokallag 74827519 41401998

Våre aktiviteter