Hopp direkte til innhold

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Vikna

Adresse: LHL Vikna
Elvegata 30 - Postboks 310
7901 RØRVIK
Tlf: Mobil: 90517226
E-post: Bankkonto: 44481706464
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Reinert Eidshaug Leder i lokallag reinert@eidshaug.no 74391395 90517226
Irene Josefine Lindseth Høvik 1 Varamedlem ilhoevik@online.no 90190133
Aslaug Angel 2. vara as-angel@online.no 48233522 48233522
Siv Karin Eithun Instruktør trim og turgrupper skari-h@online.no 97635359
Anne Mette Vikestad Instruktør trim og turgrupper Anmetvik@frisurf.no 99697573
Kjellrun Vikestad Instruktør trim og turgrupper, Likepersonsansv. lokallag, Studieleder lokallag kjellrun.vikestad@gmail.com 90888890 90888890
Hans Wilhelm Hansen Leder i valgkomite lokallag hans@lovengard.net 99762174 99762174
Synnøve Westgård Medlem valgkomite lokallag 95108081
Linda Johansen Medlem valgkomite lokallag 40090064
Vigdis Wærum Nestleder lokallag vigdiswerum@hotmail.com 74391390 90971805
Bente Rødøy Sekretær Be-roedo@online.no 74390963 90190154
Inger Eidshaug Styremedlem lokallag inger.eidshaug@gmail.com 74391395 90774357
Gunvor Jekthammer Styremedlem lokallag 41523714 48244079
Aage Haukø Styremedlem lokallag ajoh-hau@online.no 74390280 41610794
Nancy Marie Hansen Vara valgkomite lokallag Nancymariehansen@gmail.com 92032304 92032304

Våre aktiviteter