Hopp direkte til innhold

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Åfjord

Adresse: LHL Åfjord
Vassneset 7
7170 ÅFJORD
Tlf: Mobil: 93257539
E-post: Bankkonto: 43454548265
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Ingrid Dybsland 1 Varamedlem indybsl@online.no 41271875
Randi Kvernstad 2. vara, Kasserer Rand-kve@online.no 72531449 97526109
Edit Kristin Humstad Brukerrep. kommunalt råd, Studieleder lokallag edithumstad@gmail.com 72531198 40065072
Sigrun Stjern Instruktør trim og turgrupper sistjern@hotmail.com 72534456 41683940
Bjarne Ottar Hosen Instruktør trim og turgrupper bjarnehosen@gmail.com 72534316 48182949
Aud Frønes Instruktør trim og turgrupper aud.frones@gmail.com 41647284 41647284
Wenche Næss Winther Instruktør trim og turgrupper wenche-winther@live.no 92295422 92295422
Anne Fines Instruktør trim og turgrupper an-jonet@online.no 90109028 90109028
Knut Tverdal Instruktør trim og turgrupper knut.tverdal@gmail.com 91897359
Sverre Solstrand IT-kontakt/medlemsregister, Medlemskontakt sverre.edgar.solstrand@outlook.com 93257539 93257539
Rakel Strøm Leder i valgkomite lokallag rakstro@online.no 72536111 99521459
Anna Skansen Rønne Likepersonsansv. lokallag oddr2@online.no 72533946 41385222
Brit Gotvassli Medlem valgkomite lokallag 72531452 92232975
Ivar Peder Grip Medlem valgkomite lokallag igripp@online.no 90571490
Jakob Iversen Sekretær jakob.iversen@hotmail.com 72531455 91399683
Odd Bugten Styremedlem lokallag odbugten@online.no 72531140 90944079
Brit Harsvik Vara valgkomite lokallag brit_harsvik@hotmail.com 41847322 41847322

Våre aktiviteter