Hopp direkte til innhold

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Melhus

Adresse: LHL Melhus
Pb 205
7224 MELHUS
Tlf: Mobil: 40477505
E-post: Bankkonto: 42300930047
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Morten Gunnes Leder i lokallag, Medlem valgkomite fylke morten@gunnes.org 99046352 99046352
Trond Heggem 1 Varamedlem, Instruktør trim og turgrupper heggemtrond@gmail.com 93029893 93029893
Magnar Eid 2. vara m.eid@online.no 95149460 95149460
Bente Iren Gåsbakk Brukerrep. kommunalt råd, Nestleder lokallag Benteiren21@gmail.com 72850581 41248044
Helene Hammerås Instruktør trim og turgrupper 72850594 91708592
Målfrid Rekstad Instruktør trim og turgrupper rextad@online.no 95294800 97640609
Morten Wehn Kasserer morten@melhus.regnskap.no 72853325 91368630
Erlend Stjern Leder i valgkomite lokallag erstjern@online.no 72872356 92628383
Mali Reitan Likepersonsansv. lokallag, Sekretær reitmoen@yahoo.no 40477505 40477505
Ingeborg Nideng Medlem valgkomite lokallag ingeborg.n@live.no 72852117 97521596
Dag Melbye Medlem valgkomite lokallag dmelbye@online.no 91584299
Ole Husby Studieleder lokallag, IT-kontakt/medlemsregister ole.husby@gmail.com 91174086 91174086
Johan Hokseggen Styremedlem lokallag Johanhokseggen@gmail.com 72852330 95991873

Våre aktiviteter