Hopp direkte til innhold

LHL Sogndal, Leikanger og Vik

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Sogndal, Leikanger og Vik

Adresse: LHL Sogndal, Leikanger og Vik
Hovevegen 6
6856 SOGNDAL
Tlf: Mobil: 924 22 197
E-post: Bankkonto: 37203034807
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Jan Tore Odd Brukermedvirkningskoordinator, Fylkesutvalgsleder, Leder i lokallag jan_odd@hotmail.com 57653367 90639887
Ingrid Haugen 1 Varamedlem ingrihau@start.no 57671591 91848814
Jan Petter Vadheim 2. vara jan.petter.vadheim@lerum.no 91146267
Arnold Hundershagen Brukerrep. kommunalt råd, IT-kontakt/medlemsregister, Medlemskontakt, Nestleder lokallag, Sekretær, Styremedlem lokallag ahunders@gmail.com 92422197 92422197
Einar Gutierrez Fauske Brukerrep. kommunalt råd, Styremedlem lokallag egfauske@hotmail.com 99731623 99731623
Rolv Karstein Bjelde Instruktør trim og turgrupper 41568102 41568102
Oskar Orrestad Instruktør trim og turgrupper oskar@sognenet.no 57671728 95938676
Jon Eirik Hjelmhaug Instruktør trim og turgrupper e-hjelm@online.no 57671550 90839207
Einar Fardal Instruktør trim og turgrupper efardal@online.no 57671750 91534186
Audun Hundere Instruktør trim og turgrupper audun@hundere.no 40408885
Kjell Vidar Brekke Kasserer, Styremedlem lokallag kjell.brekke@gmail.com 94853375
Leiv Bjarne Sæle Styremedlem lokallag leif.bjarne.sale@if.no 91160124

Våre aktiviteter