Hopp direkte til innhold

LHL Hadeland

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Hadeland - 10011325

Adresse: LHL Hadeland
Risbakkvegen 4
2770 JAREN
Tlf: Mobil: 93801012
Epost: Bankkonto: 20203231122

Kontaktpersoner:

Navn Verv Epost Telefon Mobil
Liv Nilsen Instruktør trim og turgrupper 61337118
Karin J Holm Instruktør trim og turgrupper kjholm46@hotmail.com 61336263 91737896
Gunnar O Ruud Leder i lokallag, IT-kontakt/medlemsregister gunnar.ruud@hadeland-energi.net 93801012
Magne Hagen Styremedlem sentralstyret magnhag2@online.no 61335153 41613649
Wenche Berg Stuenes Instruktør trim og turgrupper wstuenes@gmail.com 71242398 99696975
Kari Olaussen Studieleder lokallag 61328909 95067691
Kjell Harald Langbråten Kontaktperson LHL senter, Lotterikontakt, Styremedlem lokallag kjehar-l@online.no 61331485 91551026
Torun Jahrmann Leder i valgkomite lokallag 61328690 98421799
Mai-Britt Mogerhagen Instruktør trim og turgrupper mbmogerhagen@gmail.com 61337438 90970616
Ingerid Woldengen Varamedlem 61328309 90622924
Trine Ruud Styremedlem lokallag trine@m3bygg.no 40856587
Knut Bjarne Raddum Styremedlem lokallag, Brukerrep. kommunalt råd knut.raddum@gmail.com 91586470
Lise Marie Langbråten Likemannsansv. lokallag lm-langb@online.no 45236045
Olaug Marie Wien Likemannsansv. lokallag o.l.augmar@hotmail.com 91141075

Våre aktiviteter