Hopp direkte til innhold

LHL Østre Toten

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Østre Toten - 10011326

Adresse: LHL Østre Toten
Bekkelundsvegen 13 B
2848 SKREIA
Tlf: Mobil: 41517770
E-post: Bankkonto: 20500900882
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Harry Sølver 2. Varamedlem 61163657 41206419
Trond Ryan Instruktør trim og turgrupper trond.m.ryan@c2i.net 61164252 95863248
Marit Darbo Instruktør trim og turgrupper marit.darbo@gmail.no 92419639
Ola Frodahl Instruktør trim og turgrupper ofrodahl@gmail.com 92820699 92820699
Marit Helen Hagen Instruktør trim og turgrupper, Styremedlem lokallag Marith1954@Hotmail.com 98339921
Anne Lise S. Evensen IT-kontakt/medlemsregister, Sekretær tanne82@msn.com 95859423
Helene Bekkelund Kasserer, Likemannsansv. lokallag, Lotterikontakt h.bekkelund@hotmail.com 95140199
Mette Larsen Leder i lokallag, Studieleder lokallag melars@online.no 61164985 41517770
Grethe Smestad Styremedlem lokallag 47485535 92832580
Odd Larry Evensen Varamedlem larryvika@hotmail.com 91176151 91176151

Våre aktiviteter