Hopp direkte til innhold

LHL Østre Toten

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Østre Toten

Adresse: LHL Østre Toten
Totenvegen 1229
2848 SKREIA
Tlf: Mobil: 95859423
E-post: Bankkonto: 20500900882
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Anne Lise S. Evensen Leder i lokallag, IT-kontakt/medlemsregister tanne82@msn.com 95859423
Odd Larry Evensen 1 Varamedlem, 1 Varamedlem, Likemannsansv. lokallag larryvika@hotmail.com 91176151 91176151
Harry Sølver 2. Varamedlem 61163657 41206419
Trond Ryan Instruktør trim og turgrupper trond.m.ryan@c2i.net 61164252 95863248
Marit Darbo Instruktør trim og turgrupper marit.darbo@gmail.com 92419639
Ola Frodahl Instruktør trim og turgrupper ofrodahl@gmail.com 92820699 92820699
Marit Helen Hagen Instruktør trim og turgrupper, Styremedlem lokallag Marith1954@Hotmail.com 98339921
Helene Bekkelund Kasserer, Medlem valgkomite fylke h.bekkelund@hotmail.com 95140199
Mette Larsen Studieleder lokallag melars@online.no 61164985 41517770
Grethe Smestad Styremedlem lokallag 47485535 92832580

Våre aktiviteter

uke 39

Sosialt Alle

Lagsmøte: tema Labo

tirsdag 24. september kl. 18:00 - 20:00

Tema: Labo med Kjartan Tosterud  Velkommen til Lagsmøte,det blir servering og loddsalg.  Vel møtt.

Sted: Frivilligsentralen Lena Arrangør: LHL Østre Toten

Sosialt Alle

Kafé : LHL's møteplassen

fredag 27. september kl. 10:00 - 12:00

Sosialt samvær med kaffe og noe å bite i.  Velkommen 

Sted: Frivilligsentralen Lena Arrangør: LHL Østre Toten

uke 40

Tur Alle

Høsttur Savalen

mandag 30. september kl. 08:00 - fredag 04. oktober kl. 00:00

Et program med trivsel, hygge og sosialt samvær. Savalan Fjellhotell & Spa ligger i naturskjønne og idylliske omgivelser i Østedalen.

Sted: Savalen Fjellhotell & Spa Arrangør: LHL Østre Toten