Hopp direkte til innhold

LHL Åfjord

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Åfjord

Adresse: LHL Åfjord
Vassneset 7
7170 ÅFJORD
Tlf: Mobil: 93257539
E-post: Bankkonto: 43454548265
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Ingrid Dybsland 1 Varamedlem indybsl@online.no 41271875
Randi Kvernstad 2. Varamedlem, Kasserer Rand-kve@online.no 72531449 97526109
Edit Kristin Humstad Brukerrep. kommunalt råd, Studieleder lokallag edit@live.no 72531198 40065072
Sigrun Stjern Instruktør trim og turgrupper sistjern@hotmail.com 72534456 41683940
Aud Frønes Instruktør trim og turgrupper aud.frones@gmail.com 41647284 41647284
Anne Fines Instruktør trim og turgrupper an-jonet@online.no 90109028 90109028
Wenche Næss Winther Instruktør trim og turgrupper wenche-winther@live.no 92295422 92295422
Bjarne Ottar Hosen Instruktør trim og turgrupper bjarnehosen@gmail.com 72534316 48182949
Sverre Solstrand IT-kontakt/medlemsregister, Medlemskontakt sverre.edgar.solstrand@outlook.com 93257539 93257539
Rakel Strøm Leder i valgkomite lokallag rakstro@online.no 72536111 99521459
Anna Skansen Rønne Likemannsansv. lokallag oddr2@online.no 72533946 41385222
Ivar Peder Grip Medlem valgkomite lokallag igripp@online.no 90571490
Brit Gotvassli Medlem valgkomite lokallag 72531452 92232975
Jakob Iversen Sekretær jakob.iversen@hotmail.com 72531455 91399683
Odd Bugten Styremedlem lokallag odbugten@online.no 72531140 90944079
Brit Harsvik Vara valgkomite lokallag brit_harsvik@hotmail.com 41847322 41847322

Våre aktiviteter

Trening Alle

TRENING I SAL, for 60+ / 80+ i Stoksund

onsdag 22. januar kl. 10:30 - 13:00

Dette programmet har moderat intensitet. Du velger selv hvor hardt du vil trene.

Sted: Stoksund Oppvekstsenter Arrangør: LHL Åfjord

Trening Alle

TRENING I SAL, (Trening-den beste medisin) i Åfjord

onsdag 22. januar kl. 17:00 - 19:00

Denne treningen er moderat, og følger LHLs treningsprogram, nivå 1-2. Treningen legges opp etter nivået til deltakerne.  Ansvarlig for instruksjon ...

Sted: Bakerisalen (Åfjord Frivilligsentral) Arrangør: LHL Åfjord