Hopp direkte til innhold

LHL Stamsund

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Stamsund - 10012603

Adresse: LHL Stamsund
Vestfjordgt 27
8340 STAMSUND
Tlf: 76089666 Mobil: 90603076
Epost: Bankkonto: 46312029472

Kontaktpersoner:

Navn Verv Epost Telefon Mobil
Kirsten Henningsen Varamedlem 76089582 91694789
Gunnar Larsen Kasserer, IT-kontakt/medlemsregister gunnar.larsen@lofotkraft.net 76089580 99643354
Grete Holm Likemannsansv. lokallag, 2. Varamedlem holm.grete@yahoo.no 76080329 90638750
Anders Bjellaanes Leder i lokallag anders.bjellaanes@outlook.com 90603076
Marit Johansen Studieleder lokallag, IT-kontakt/medlemsregister m-jo6@online.no 91125447
Ann Karin Steinbakk Wennberg Nestleder lokallag Anka-w@online.no 97759787
Tove Martnes Andersen Styremedlem lokallag tove.martnes.andersen@gmail.com 99532952
Dagfinn Andreassen Styremedlem lokallag, Leder i valgkomite lokallag dagfandre@hotmail.com 90924291
Arild Karlsen Sekretær karlsenarild@hotmail.com 99155704
Per Olav Pettersen Styremedlem lokallag pettersen137@gmail.com 47968008

Våre aktiviteter