Hopp direkte til innhold

LHL Volda/Ørsta

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Volda Ørsta

Adresse: LHL Volda Ørsta
Grimvegen 14
6155 ØRSTA
Tlf: Mobil: 95239347
E-post: Bankkonto: 39921506612
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Bjørn Støylen Leder i lokallag, IT-kontakt/medlemsregister bjorn@stoylen.no 95239347 95239347
Atle Melle 1 Varamedlem, Instruktør trim og turgrupper atlemelle@gmail.com 70066555 92029050
Mariann Olaug Skare 2. vara, Brukerrep. kommunalt råd mariann.skare@gmail.com 90975514 90975514
Norleif Vik Brukerrep. kommunalt råd 70076530 97192496
Asbjørn Norleif Aarseth Instruktør trim og turgrupper asaar51@gmail.com 48024960 46829876
Arild Ingvar Rebbestad Instruktør trim og turgrupper 70041551 91567063
Per Ludvig Sandnes Likepersonsansv. lokallag torillsandnes@tussa.com 90021117 90021117
Harald Hoggen Medlem valgkomite lokallag harald@hotmail.no 91322285
Svein Silseth Medlem valgkomite lokallag svein.silseth@gmail.com 91367410
Marina Høydal Skare Nestleder lokallag, Instruktør trim og turgrupper marina.h.skare@hotmail.no 46419885
Else Eikrem Studieleder lokallag, Instruktør trim og turgrupper else.eikrem@hotmail.no 70076681 48024605
Bjarne Enerhaug Styremedlem lokallag, Instruktør trim og turgrupper b.enerhaug@hotmail.com 91589206

Våre aktiviteter