Hopp direkte til innhold

LHL Stavanger

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Stavanger

Adresse: LHL Stavanger
Rosenkrantzgt 36
4010 STAVANGER
Tlf: 51534051 Mobil: 46843555
E-post: Bankkonto: 90110518012
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Gunnar Hønningstad Fylkesutvalgsleder, Leder i lokallag gbhstad@online.no 46843555 46843555
Egil Andersen 2. vara, IT-kontakt/medlemsregister e.andersen@getmail.no 51523574 91684761
Aina Helen Torgersen Instruktør trim og turgrupper aina.torgersen@getmail.no 47703283
Borghild Thorsen Instruktør trim og turgrupper borghild.thorsen@hotmail.com 51580231 90958357
Karen Tinnesand Instruktør trim og turgrupper 51883753 48276319
Gry Tinnesand Instruktør trim og turgrupper gry.tinnesand@lyse.net 51589386 90779366
Bjørg Thorsen Instruktør trim og turgrupper, Styremedlem lokallag bjorg.thorsen@hotmail.no 51543618 48032210
Johan Skadberg Kasserer johan.skadberg@lyse.net 47318972
Leif Hansen Leder i valgkomite lokallag leifhansen33@hotmail.com 51542520 41563214
Arne Jensen Likepersonsansv. lokallag arne.jensen@live.com 95232633
Else Marie Øvrebø Medlem valgkomite lokallag else.ovrebo@getmail.no 51656122 90091731
Inger Lise Larsen Medlem valgkomite lokallag 51520483
Monica Helgesen Nestleder lokallag helgesen.monica32@gmail.com 99548428
Gerd Kolnes Sekretær gerd.kolnes@lyse.net 51861510 90628080
Wenche Skadberg Studieleder lokallag, Styremedlem lokallag johan.skadberg@lyse.net 51652151 91391360
Odd Kåre Arntzen Styremedlem lokallag odd-kaare@hotmail.com 48105782 48105782
Åse Kyllingstad Styremedlem lokallag 51550418 98465446

Våre aktiviteter