Hopp direkte til innhold

LHL Aurskog-Høland

LHL Aurskog-Høland er et lag med om lag 275 medlemmer som arbeider aktivt for å gi et tilbud til hjerte- og lungesyke i kommunen. Vi prøver også å påvirke kommunen for å få gode rehabiliteringstilbud til de som trenger det.

Laget har kontor og møtelokale på Bjørkelangen, her driver vi også et dagsenter som er åpent hver torsdag. Her serveres det middag og kaffe, og her drives kurs og forskjellige aktiviteter i forbindelse med arbeidet vårt.

Vi leier også ut disse lokalene til andre lag og foreninger og private tilstelninger.

Våre viktigste inntektskilder er Påskelotteri og Julemesse.

LHL Aurskog-Høland

Adresse: LHL Aurskog-Høland
Postboks 12
1941 BJØRKELANGEN
Tlf: Mobil: 90619574
E-post: Bankkonto: 12806029295
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Inger Heggen Olsen Leder i lokallag inger.heggen.olsen@gmail.com 90619574 90619574
Kåre Holmen 1 Varamedlem kholmen2@online.no 93090402
Irene Isberg Eng Brukerrep. kommunalt råd ljoh-eng@online.no 95967023
Grethe Bergersen Kasserer grethe-b@tertitten.com 99793189 99793189
Wenche Martinsen Leder i valgkomite lokallag Wenchemartinsen@Outlook.com 63864136 47687897
Jon Syversen Sekretær, IT-kontakt/medlemsregister jonsyversen54@gmail.com 93233351
Bjørg Holmen Studieleder lokallag, Studieleder lokallag bjoergholmen@gmail.com 63864206 98827267
Roger Tuneid Styremedlem lokallag tuneid@online.no 99289189
Grete Hoel Styremedlem lokallag grete.hoel@tertitten.com 63857349 93022212
Randi Lintho Styremedlem lokallag, Kontaktperson LHL senter 63856057 95072641

Våre aktiviteter

uke 40

Møte Alle

Lagsmøte

Velkommen til lagsmøte

Sted: Klubbhuset Aurskoghallen