Hopp direkte til innhold

LHL Hjerneslag Oslo

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til slagrammede og deres pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Hjerneslag Oslo er nå etablert som et eget lokallag i LHL for å gi et bedre tilbud til slagrammede og pårørende i hovedstaden.

Vil du engasjere deg?

Ønsker du å bidra til å arrangere møter, arrangere ung-aktiviteter, stå på stand, være likemann, samle inn penger, eller noe helt annet, ta kontakt på e-post: hjerneslag.oslo@lhl.no eller ring en i styret.

Bidra til oppstarten

Fordi LHL Hjerneslag Oslo er nystartet, er potensialet for medlemsvekst stor, men økonomien er foreløpig svak. Vi håper du kan bidra med å verve medlemmer og delta i inntektsbringende aktiviteter. Her er noen forslag:

  1. Verv ett eller flere medlemmer
  2. Dersom du tipper hos Norsk Tipping, så registrer din grasrotandel på LHL Hjerneslag Oslo (er du allerede registrert på en annen mottaker, og du ønsker å endre dette, er det fullt mulig).
  3. Kjenner du en privatperson, en organisasjon eller en bedrift som vil støtte oss økonomisk, så gi de kontonummer 1506.23.36657.

Ønsker du selv å bidra, kan du bruke vippsnummer 561700 eller bankkontonummer 1506.23.36657.

LHL-hjerneslag-oslo_styre.jpg

LHL Hjerneslag Oslo

Adresse: LHL Hjerneslag Oslo
Ammerudveien 115 A
0958 OSLO
Tlf: Mobil: 90691388
E-post: Bankkonto: 15062336657
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Ove Hellvik Leder i lokallag, Likemannsansv. lokallag ove@hellvik.info 22253096 90691388
Harald Ulrik Sverdrup 1 Varamedlem h.u.sverdrup@ub.uio.no 22307870 90941855
Marie Therese Kristine Moen 2. Varamedlem thereserhill@icloud.com 98437562
Anne Heimdal Nestleder lokallag anheimda@online.no 31280436 91865290
Tommy Skar Studieleder lokallag, Kasserer, IT-kontakt/medlemsregister, Sekretær tommy@dovregubben.no 90506449 90506449
Bente Endresen Styremedlem lokallag bente.endresen@gmail.com 95905979 95905979
Thoralf Bergersen Styremedlem lokallag thoralf.bergersen@gmail.com 90583826 90583826
Signe Karlsen Bøvolden Styremedlem lokallag signebovolden@hotmail.com 93489222 93489222
Martin Aasen Wright Styremedlem lokallag, IT-kontakt/medlemsregister martin.aasen.wright@gmail.com 98430273

Våre aktiviteter