Hopp direkte til innhold

LHL Fredrikstad

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

Tren med oss

Vi har trim- og treningstilbud. Se kalenderen for hva, hvor og når

 

LHL Fredrikstad

Adresse: LHL Fredrikstad
Postboks 15
1662 ROLVSØY
Tlf: Mobil: 41240656
E-post: Bankkonto: 10003114169
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Rolf Bakkum Leder i lokallag rolf.bakkum@fotball.no 95021912
Jan I Andersen 1 Varamedlem jan.ingvald@fibernett.net 90112933
Ragnar Dilling 1 Varamedlem dilling15@outlook.com 90880401
Gerd Marit Vestreng Fylkesstudieleder, Instruktør trim og turgrupper, Landsstyrerepresentant gerd.vestreng@hotmail.com 91155158
Unni Kingsrød Instruktør trim og turgrupper unni-king@hotmail.com 95945809
Margareth Larsen Instruktør trim og turgrupper, Leder i valgkomite lokallag mala49@live.no 69315339 46840249
Per Sveinung Olsen Instruktør trim og turgrupper, Styremedlem lokallag psolse@online.no 69390949 91119774
Anny Skjæveland Kasserer annykarin45@hotmail.no 69313933 90772852
Turid Andersen Likemannsansv. lokallag, Likemannskoordinator fylkesutvalg turid_an@hotmail.com 69342312 90642009
Ranveig Holtedahl Medlem valgkomite lokallag ranveig.heydemarck.holtedahl@fredfiber.net 69336679 91141667
Kjell Ivar Olsen Medlem valgkomite lokallag kjell.ivar.olsen@fredfiber.net 93827507
Sidsel Brodersen Sekretær Sidsel.brodersen@gmail.com 97786255
Bjørg Andersen Studieleder lokallag, IT-kontakt/medlemsregister bjorgva@outlook.com 69347465 99523635
Trond Sørlie Styremedlem lokallag trondsorlie36@gmail.com 90614809

Våre aktiviteter

Trening Alle

Vanntrim på Blekkspruten

mandag 20. mai kl. 10:00 - 11:00

Dette trimprogrammet har moderat intensitet. I vanntrim benytter vi vannets egenskaper for å få treningseffekt.  Programmet gjennomføres hovedsakel...

Sted: Blekkspruten Arrangør: LHL Fredrikstad