Hopp direkte til innhold

LHL Sør-Varanger

Som ett av LHLs mange lokallag, ønsker vi å gi et godt og variert tilbud til hjerte- og lungesyke, slagrammede, personer med astma og allergi og alle pårørende.

Lokallaget drives av frivillige, og vi vil gjerne ha flere med oss. Våre aktiviteter er åpne for alle - uavhengig av helsesituasjon og medlemskap i LHL. Du kan lese mer om noen av aktivitetene i vår aktivitetskalender.

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller vil vite mer om oss. 

Bli medlem - du også.

LHL Sør-Varanger

Adresse: LHL Sør-Varanger
Myrullsvingen 42
9912 HESSENG
Tlf: Mobil: 91335051
E-post: Bankkonto: 49206027117
Kontaktpersoner:
Navn Verv E-post Telefon Mobil
Tor Halvard Olsen Vara valgkomite fylke, Leder i lokallag, IT-kontakt/medlemsregister tor.halvard.olsen@gmail.com 91335051
Annikki Komeros Instruktør trim og turgrupper annikki@online.no 99552083 95029653
Bente Strømodden Instruktør trim og turgrupper, Instruktør trim og turgrupper bente7@online.no 95853491
Bjørg Tapio Olsen Instruktør trim og turgrupper, Instruktør trim og turgrupper bjoto3@hotmail.com 40063043
Elisabeth Nordgård Instruktør trim og turgrupper, Instruktør trim og turgrupper elinordg@online.no 78996692 93615872
Oddgeir Bjønnes Leder i valgkomite lokallag objoennes@yahoo.no 78999297 91774614
Målfrid Irene Mikkola Likemannsansv. lokallag mmi@svk.no 95277262 46630737
Wanja Østlund Medlem valgkomite lokallag wanjo@online.no 78992452 92685752
Trine Astrid Nilsen Medlem valgkomite lokallag triani@online.no 78999166 95173824
Wilfred Bang Studieleder lokallag, Medlem valgkomite fylke wilfred.bang@gmail.com 90161955
Kate-Inger Wessel Styremedlem lokallag kate.wessel@me.com 45444235 45444235
Mourad Abarkach Styremedlem lokallag mourad.abarkach@gmail.com 41008473
Anne-M Kurthi Styremedlem lokallag, Styremedlem lokallag anne.kurthi@gmail.com 78998885 92859670
Gunn Rognmo Olsen Vara valgkomite lokallag gunnrols@gmail.com 95174023 95174023

Våre aktiviteter